Biovela Utenos mėsa

Naujienos

2021 metų pasiekimai

Vasario 24 d., 2022 m.

 

2021 metais įmonei „Biovela-Utenos mėsa“ pavyko pasiekti rezultatų, už kuriuos pelnė keletą svarbių apdovanojimų

 

2021 metais „Biovela-Utenos mėsa“ tapo geriausia gamybos įmone Aukštaitijoje. Šis apdovanojimas buvo įteiktas, vertinant praėjusių metų rezultatus bei prognozes artėjantiems metams. Pagal apyvartą, eksporto rodiklius, investicijas ir energetikos tvarumo iniciatyvas „Biovela-Utenos mėsa“ yra lyderė Aukštaitijos regione. 

Tokių rezultatų nepasiektume be ilgamečių darbuotojų, kaip Ilona Šapokienė, kuri pelnė „Darbo žvaigždės“ apdovanojimą. Per 17 darbo metų, įrodydama savo lankstumą ir profesionalumą, Ilona vadovavo keletai skirtingų skyrių, o šiuo metu yra formavimo ir terminio apdorojimo skyriaus meistrė. Didžiuojamės Ilonos pasiekimais ir esame dėkingi už nuoširdų, bei sąžiningą darbą siekiant geriausių rezultatų. 

Taip pat 2021 metais UAB „Biovela-Utenos mėsa“ tapo TOP ĮMONE! Šis Rekvizitai.lt įvertinimas mums yra labai vertingas, nes griežtus „TOP įmonė 2021" kriterijus atitinka tik 7% Lietuvos įmonių. Pagrindiniai kriterijai pagal, kuriuos tapome įvertinti yra skaidrumas, finansinės reputacijos puoselėjimas, konkurencingumas, atsakomybė bei pagarba savo verslo aplinkai. 

Didžiuojamės Biovela Group darbuotojais ir pasiekimais, kurie skatina dar labiau stengtis nesustoti eiti pirmyn. 

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui. Daugiau apie naudojamus slapukus - privatumo politikoje