Biovela Utenos mėsa

Naujienos

Pasitinkame iškylų sezoną!

Gegužės 02 d., 2017 m.

Stovyklavietėse, poilsiavietėse ar sodybose jau kvepia pirmaisiais iškylų kepiniais. Tai laikas su artimaisiais ir draugais, kuris palieka tik geriausius prisiminimus. BIOVELA nori prisidėti prie šių prisiminimų, pristadydama išskirtinius skonius Jūsų iškyloms!

Pranešame džiugią žinią – prekyboje jau pasirodė šio sezono GRILLink linijos naujienos kartu su atsinaujinusiais visų pamėgtais gaminiais!

Didžiuosiose prekybos centruose MAXIMA, IKI, RIMI, galite rasti specialiai šiltajam sezonui sukurtus gaminius:

  • NAUJIENA! GRILLink kiaulienos sprandinės šašlykas marinuotas su mineraliniu vandeniu „Vytautas“ / minkšta kiaulienos sprandinė ir švelnus natūralus mineralinis vanduo “Vytautas” – tobulo skonio balansas!
  • NAUJIENA! GRILLink jautienos antrekoto kepsneliai su rozmarinais / kruopščiai atrinkti jautienos antrekoto kepsneliai pagardinti Viduržemio jūros regiono prieskonių pasididžiavimu – rozmarinu. 
  • GRILLink jautienos kepsneliai su bruknėmis / itin sultingi ir minkšti jautienos kepsneliai gaiviame bruknių marinate.
  • GRILLink marinuoti kiaulienos šonkauliukai su viskiu / sodraus ir lengvai saldaus skonio bei išskirtinio aromato derinys!
  • KAUKAZO kiaulienos sprandinės šašlykas / jau daugelį metų šis šašlykas vienas populiariausių iškylautojų pasirinkimų. Šį sezoną KAUKAZO šašlykas pasitinka su atsinaujusiu dizainu!
Atsinaujinusį GRILLink asortimentą rasite čia